Ślady Żydów Płockich – mapa przygotowana przez uczennice płockiego ZSUiP

Ślady Żydów Płockich – mapa przygotowana przez uczennice płockiego ZSUiP

W ramach projektu Szkoła Dialogu uczennice Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku wykonały mapę, na której znalazło się wiele lokalizacji związanych z historią płockich Żydów. Warto dodać, że mapa jest samodzielną pracą uczennic, wykonaną pod kierunkiem opiekunek grupy oraz Doroty Cieślik, która prowadziła zajęcia z ramienia Szkoły Dialogu. Bardzo cieszy nas fakt, że źródłem wiedzy pomocnym w przygotowaniu mapy okazał się portal JewishPlock.eu!

Uczestniczki projektu: Klaudia Bańka, Alicja Dudkiewicz, Julka Bigos, Wiktoria Gajewska, Magdalena Kalińska, Malwina Kurkowska, Wiktoria Tomaszewska, Natalia Wolińska.

Opiekunki grupy : Elżbieta Bieniek i Elżbieta Beata Władyniak.

Bezpośredni link do mapy: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1WVgpY_TY0DraZ8f-2F1YZMxr7c6eAFoK&usp=sharing

Każdego, kto prowadzi zajęcia edukacyjne w tematyce historii płockich Żydów i chciałby wykorzystać materiały z naszej strony, a także zasięgnąć dodatkowych informacji bądź rozwiać wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jako Fundacja Nobiscum oferujemy wszystkim zainteresowanym nieodpłatną pomoc w tym zakresie. Kontakt: info@jewishplock.eu bądź info@fundacjanobiscum.eu.error: